18.1.19

Polecam!

Tutaj chciałbym podrzucić kilka linków, które warto sprawdzić, większość związana jest z szeroko pojętym minimalizmem!

chociażby.pl - blog Gabi, która w moim odczuciu jest nową, świeżą falą w polskim minimalizmie! Ma świetne podkasty, warto posłuchać!

minimalizm - polska grupa - to facebookowa grupa o minimalizmie, w której jestem administratorem. Zachęcam do udzielania się na tematy związane z minimalizmem, zero waste itp.

Droga minimalisty - jeden z najstarszych blogów traktujących o minimalizmie w Polsce. Autor, Henryk, niedawno wrócił do pisania po czteroletniej przerwie - warto poczytać zarówno nowe, jak i stare posty!

W poszukiwaniu szczęścia - fantastyczny, pełen ciekawych przemyśleń, blog Tiny. Zdecydowanie polecam, bo każdy wpis przynosi ciekawe tematy do przeanalizowania. Warto zacząć od genialnego wpisu nazwanego przez Tinę mini(opty)malizm !

Wolnym być - blog kultowy dla osób chcących być wolnymi finansowo i nie tylko.

Jak oszczędzać pieniądze - blog kultowy dla osób dbających o pieniądze. Autor, Michał Szafrański to już wręcz guru polskiego oszczędzania!

Oszczędzanie. Blog finansowy - jeden z blogów Remigiusza, znanego blogera związanego z finansami i minimalizmem.

Stabilizacja Finansowa - blog Wojtka to jeden z najlepszych tematycznie miejsc w internecie związanych z finansami!

Teraz czytam - zakładka w której na bieżąco możesz zobaczyć, co właśnie skończyłem czytać.

Minimalizm i finanse. Jak oszczędzać pieniądze - mój rozbudowany wpis o podstawach oszczędzania i dbania o finanse.

Legimi - tu czytam zdecydowaną większość ebooków. Świetna usługa, pozwalająca odciążyć półki od nadmiaru papieru i jednocześnie pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy!