9.8.17

Gdzie szukać informacji o minimalizmie?

Pomyślałem sobie, że podzielę się z Wami moimi sprawdzonymi sposobami na odszukanie wartościowych treści związanych z minimalizmem. Polecam ten krótki wpis szczególnie osobom nowym w temacie!

Na dzień dobry zaglądam na agregator blogów minimalistycznych pisanych po polsku, czyli na stronę do niedawna noszącą nazwę "Pod cytatem" (AKTUALIZACJA 2022, agregator nie istnieje)  - znajdziecie tu chyba większość z rodzimych autorów tworzących teksty o naszym ulubionym stylu życia ;)

Regularnie korzystam też z aplikacji na smartfon, stworzonej przez portal bloglovin', gdzie dobieram sobie wpisy również z tematów finansowych, dietetycznych oraz związanych z moimi pasjami. Warto poświęcić kilka chwil na poprawne skonfigurowanie konta, oraz wyszukanie ciekawych blogerów po hasztagach określających nasze zainteresowania.

Odwiedzam również prężnie działającą, choć zamkniętą grupę minimalizm, która istnieje na facebooku i zrzesza już ponad 2000 członków - warto dołączyć! Dodatkowo watro zajrzeć też na grupę minimalizm-polska grupa (gdzie jestem administratorem).

Zachęcam również do zaglądnięcia do mojej zakładki Polecam!, w której promuję najciekawsze w mojej opinii blogi minimalistyczno - finansowe. 

A Wy gdzie wyszukujecie interesujące Was treści?? Zachęcam do podzielenia się linkami w komentarzach!źródło: pixabay
Gdzie szukać inspiracji o minimalizmie?

Brak komentarzy: